- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове PROMA
- ›
- Универсални стругове PROMA SPF-1000PH
Универсален струг PROMA SPF-1000PH
| Нетна цена | 27924 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 22 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Стругове PROMA › |
| Производител | PROMA › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2019 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 460 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 275 mm |
| Брой на скоростта на въртене на шпиндела | 12 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 25 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
| Брой на фуражните цени | 122 бр |
| Дължина на струга | 2310 mm |
| Ширина на струг | 1000 mm |
| Височина на струг | 1255 mm |
| Тегло на струг | 2.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| 3-челюстта Чък | |
| 4-челюстта Чък | |
| Метрични резби | |
| Модулни теми | |
| Цолови резби | |
| DP теми | |
| Индикатор за теми | |
| Охладителна система | |

















































