- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове QUANTUM
- ›
- Универсални стругове QUANTUM D560x3000
Универсален струг QUANTUM D560x3000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Guipúzcoa |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 3000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 560 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 355 mm |
| Диаметър при свален мост | 790 mm |
| Отвор на шпиндела | 82 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































