- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове SCHAUBLIN
- ›
- Универсални стругове SCHAUBLIN 135 x 800
Универсален струг SCHAUBLIN 135 x 800
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 630 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 270 mm |
| Отвор на шпиндела | 40 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 3000 1/min |
| Обща консумация на мощност | 4 kW |
| Тегло на струг | 1.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































