- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове TOS Celakovice
- ›
- Универсални стругове TOS Celakovice SU 100/5000
Универсален струг TOS Celakovice SU 100/5000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 5000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 1250 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 940 mm |
| Отвор на шпиндела | 102 mm |
| Тегло на заготовката между центровете (макс) | 5000 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |























































