- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове TOS
- ›
- Универсални стругове TOS SN 40
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1958 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 400 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 220 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 10 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2200 1/min |
| Обща консумация на мощност | 3.5 kW |
| Дължина на струга | 1800 mm |
| Ширина на струг | 1200 mm |
| Височина на струг | 1600 mm |
| Тегло на струг | 1.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































