- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове Tos Trencin
- ›
- Универсални стругове Tos Trencin SN 50 C/1500
Универсален струг Tos Trencin SN 50 C/1500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 251268 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 500 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 220 mm |
| Тегло на заготовката между центровете (макс) | 300 kg |
| Мощност на шпиндела | 5.5 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 22 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Дължина на струга | 3140 mm |
| Ширина на струг | 1270 mm |
| Височина на струг | 1500 mm |
| Тегло на струг | 1.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































