- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове VDF- BOEHRINGER
- ›
- Универсални стругове VDF- BOEHRINGER V 3
Универсален струг VDF- BOEHRINGER V 3
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1958 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 3000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 520 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 320 mm |
| Отвор на шпиндела | 60 mm |
| Мощност на шпиндела | 5.5 kW |
| Обща консумация на мощност | 7.5 kW |
| Тегло на струг | 3.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































