- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове VDF HEIDENREICH HARBECK
- ›
- Универсални стругове VDF HEIDENREICH HARBECK V 630
Универсален струг VDF HEIDENREICH HARBECK V 630
| Категория | Стругове VDF HEIDENREICH HARBECK › |
| Производител | VDF HEIDENREICH HARBECK › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 630 mm |
| Отвор на шпиндела | 103 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 9 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































