- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове Wagner
- ›
- Универсални стругове Wagner DLC 200 B x 1000
Универсален струг Wagner DLC 200 B x 1000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 2017 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 400 mm |
| Диаметър при свален мост | 590 mm |
| Отвор на шпиндела | 83 mm |
| Мощност на шпиндела | 5.5 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 48 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1600 1/min |
| Обща консумация на мощност | 5.5 kW |
| Тегло на струг | 1.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Removable празнина | |
| 3-челюстта Чък | |
| 4-челюстта Чък | |
| Steady почивка | |
| Последовател почивка | |
| Сондажни установки | |
| 4-лентов инструмент пост | |
| Смяна на предавки за конците | |
| Метрични резби | |
| Модулни теми | |
| Цолови резби | |
| DP теми | |
| Ръкави за редукция | |
| Vibroisolators | |
| Охладителна система | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |













































