- UniMachines
- ›
- Стругове
- ›
- Универсални стругове
- ›
- Универсални стругове WEISSER
- ›
- Универсални стругове WEISSER HEKTOR
Универсален струг WEISSER HEKTOR
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Bayern |
| Година на производство | 1974 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на въртенето | 1500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 580 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 380 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 14 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1400 1/min |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Дължина на струга | 3700 mm |
| Ширина на струг | 1600 mm |
| Височина на струг | 1800 mm |
| Тегло на струг | 3.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| 3-челюстта Чък | |
| Охладителна система | |














































