Общи данни | |
|---|---|
| Място | Испания |
| област | Guipúzcoa |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1700 mm |
| Ширина на работната маса | 380 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 22 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 1120 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1350 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 350 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 525 mm |
| Обща консумация на мощност | 12 kW |
| Тегло на машината | 4.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |














































