Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1970 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1500 mm |
| Ширина на работната маса | 460 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 10 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 2060 1/min |
| Дължина Travel X-ос (ръка фуражи) | 1300 mm |
| Дължина Travel Y-ос (ръка фуражи) | 700 mm |
| Дължина Travel Z-ос (ръка фуражи) | 550 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































