Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 900 mm |
| Ширина на работната маса | 500 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 400 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 700 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на хоризонталната | 3150 1/min |
| Височина Machine | 2120 mm |
| Дължина Machine | 2115 mm |
| Широчина машина | 2220 mm |
| Тегло на машината | 2.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































