- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини ABA
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини ABA Ecoline 806
Универсална шлайф ABA Ecoline 806
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 800 mm |
| Обща консумация на мощност | 7.5 kW |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 3800 mm |
| Широчина машина | 2800 mm |
| Тегло на машината | 6.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |
| Охладителна система за филтриране (хартия) | |













































