- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини COMETA
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини COMETA HM/S 1300/700
Универсална шлайф COMETA HM/S 1300/700
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1974 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1300 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 700 mm |
| Височина Center | 350 mm |
| Обща консумация на мощност | 13 kW |
| Тегло на машината | 8.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Цифрови дисплеи | |
| Tool мнение мелница (вътрешен) | |
| Liquid система за охлаждане | |














































