- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини FORTUNA
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини FORTUNA F 13 H 1500
Универсална шлайф FORTUNA F 13 H 1500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Brescia |
| Година на производство | 1979 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1500 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 500 mm |
| Височина Center | 250 mm |
| Диаметър на нов шлифовъчни | 500 mm |
| Обща консумация на мощност | 9.5 kW |
| Тегло на машината | 5.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































