- UniMachines
- ›
- Шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини LANDIS
- ›
- Универсалните шлифовъчни машини LANDIS 1 RU
Универсална шлайф LANDIS 1 RU
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на смилане (вал) | 1013.5 mm |
| Максимален диаметър на смилане (вал) | 304.8 mm |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела шлайфане колело | 1490 1/min |
| Максимален диаметър на шлифовъчни | 404.9 mm |
| Диаметър дупка в шлайфшайбата | 127 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |















































