- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини ATLANTIC
- ›
- Хидравлични гилотини ATLANTIC XTSL 4016
Хидравлична гилотина срязване ATLANTIC XTSL 4016
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | 1107-2856 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 4050 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 16 mm |
| Максимален ъгъл на рязане | 0.5 st |
| Брой на скоби за ламарина | 23 бр |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 5 1/min |
| Максимален брой на ударите в минута (ръчен труд) | 5 1/min |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 5200 mm |
| Широчина машина | 2000 mm |
| Тегло на машината | 20 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Регулиране на разликата рязане | |









































