- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини Chiny
- ›
- Хидравлични гилотини Chiny QC11Y-16x2500
Хидравлична гилотина срязване Chiny QC11Y-16x2500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 2500 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 16 mm |
| Максимален ъгъл на рязане | 2.5 st |
| Височина на работната маса | 800 mm |
| Разстояние между кадрите | 2830 mm |
| Капацитет на масления резервоар | 63 l |
| Работно налягане | 31.5 MPa |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |












































