- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини CINCINNATI
- ›
- Хидравлични гилотини CINCINNATI 10 x 1/4 owner/seller
Хидравлична гилотина срязване CINCINNATI 10 x 1/4 owner/seller
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Мексико |
| област | Nuevo León |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | AW16233 mod 2500 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3048 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 6.4 mm |
| Височина на работната маса | 812.8 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 30 1/min |
| Обща консумация на мощност | 18.7 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| CNC BACKGAGE CINCINNATI CINCINNATI | |















































