- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини CINCINNATI
- ›
- Хидравлични гилотини CINCINNATI 750 HS X 12
Хидравлична гилотина срязване CINCINNATI 750 HS X 12
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3721.1 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 19.1 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 43 1/min |
| Височина Machine | 2641.6 mm |
| Дължина Machine | 5086.4 mm |
| Широчина машина | 2717.8 mm |
| Тегло на машината | 17.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |










































