- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини COLLY
- ›
- Хидравлични гилотини COLLY 1632A
Хидравлична гилотина срязване COLLY 1632A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Гаранция за зареждане |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3200 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 16 mm |
| Височина Machine | 2000 mm |
| Дължина Machine | 4000 mm |
| Широчина машина | 1900 mm |
| Тегло на машината | 7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CYBELEC CNC 1000 | |
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |
| Техническа документация | |












































