- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини ERMAK
- ›
- Хидравлични гилотини ERMAK CNC HVR 3100 x 13
Хидравлична гилотина срязване ERMAK CNC HVR 3100 x 13
| Нетна цена | 68619 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | Гилотини ERMAK › |
| Производител | ERMAK › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3100 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 13 mm |
| Максимален ъгъл на рязане | 2 st |
| Брой на скоби за ламарина | 14 бр |
| Капацитет на масления резервоар | 310 l |
| Височина Machine | 2260 mm |
| Дължина Machine | 4215 mm |
| Широчина машина | 2315 mm |
| Тегло на машината | 13.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CYBELEC DNC 60 | |
| Контрол Foot | |
| Хидравлични скоби за листов метал | |
| Лесно настройване на ъгъла на лопатките | |
| Централно смазване | |













































