- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини HACO ATLANTIC
- ›
- Хидравлични гилотини HACO ATLANTIC ATSL 3012
Хидравлична гилотина срязване HACO ATLANTIC ATSL 3012
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Friesland |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3050 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 12 mm |
| Брой на скоби за ламарина | 18 бр |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 17 1/min |
| Височина Machine | 2030 mm |
| Дължина Machine | 4100 mm |
| Широчина машина | 2030 mm |
| Тегло на машината | 9.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |
| Осветление | |














































