- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини HESSE DURMA
- ›
- Хидравлични гилотини HESSE DURMA DHGM 3010
Хидравлична гилотина срязване HESSE DURMA DHGM 3010
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3000 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 10 mm |
| Максимално разстояние backgauge | 1000 mm |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 10 1/min |
| Капацитет на масления резервоар | 200 l |
| Обща консумация на мощност | 22 kW |
| Височина Machine | 2000 mm |
| Дължина Machine | 4150 mm |
| Широчина машина | 3550 mm |
| Тегло на машината | 9.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |














































