- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини Metalkraft
- ›
- Хидравлични гилотини Metalkraft MTBS 2100-40B
Хидравлична гилотина срязване Metalkraft MTBS 2100-40B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2022 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 8017 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 2050 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 4 mm |
| Височина Machine | 1280 mm |
| Дължина Machine | 2730 mm |
| Широчина машина | 2160 mm |
| Тегло на машината | 2.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































