- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини SCHARRINGHAUSEN
- ›
- Хидравлични гилотини SCHARRINGHAUSEN HTSS8/3100s
Хидравлична гилотина срязване SCHARRINGHAUSEN HTSS8/3100s
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Overijssel |
| Година на производство | 1983 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - заплащат отделно |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Machine изключен |
| Инвентарен номер | 0009 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3100 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 8 mm |
| Дълбочина гърло | 500 mm |
| Максимален ъгъл на рязане | 2 st |
| Максимално разстояние backgauge | 1000 mm |
| Височина на работната маса | 910 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Височина Machine | 2350 mm |
| Дължина Machine | 2400 mm |
| Широчина машина | 3950 mm |
| Тегло на машината | 8.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ръчно управление | |
| Контрол Foot | |


















































