- UniMachines
- ›
- Гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини
- ›
- Хидравлични гилотини WEIKA-CUT
- ›
- Хидравлични гилотини WEIKA-CUT 3200x10
Хидравлична гилотина срязване WEIKA-CUT 3200x10
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на рязане | 3200 mm |
| Максимална дебелина на рязане на ламарина | 10 mm |
| Максимален ъгъл на рязане | 1.3 st |
| Максимален брой на ударите в минута (автоматична работа) | 11 1/min |
| Височина Machine | 1950 mm |
| Дължина Machine | 4300 mm |
| Широчина машина | 2200 mm |
| Тегло на машината | 8.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |














































