- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса AMADA
- ›
- Хидравлични спирачки преса AMADA HFP 220-4L
Хидравлична преса спирачка AMADA HFP 220-4L
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 1107-3034 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 224.3 t |
| Максимална дължина на огъване | 4230 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 200 mm |
| Разстояние между кадрите | 3760 mm |
| Максимална скорост подход | 160 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 10 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 100 mm/s |
| Височина Machine | 3100 mm |
| Дължина Machine | 5623 mm |
| Широчина машина | 2550 mm |
| Тегло на машината | 17.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол Foot | |
| Promecam-Амада затягане система | |
| Светлинни завеси | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |









































