- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса BEYELER
- ›
- Хидравлични спирачки преса BEYELER idraulica pr 6
Хидравлична преса спирачка BEYELER idraulica pr 6
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
konzu srls
konzu knz |
| адрес | Giovanni Verga 2 |
| Град | San Vittore Olona |
| Пощенски код | 20028 |
| област | Milano |
| Страна | Италия |
| Телефон | +39 3927573175 |
| Категория | Натиснете спирачките BEYELER › |
| Производител | BEYELER › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Milano |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 150 t |
| Консумация на мощност | 7.5 kW |
| Височина Machine | 3250 mm |
| Дължина Machine | 4200 mm |
| Широчина машина | 2060 mm |
| Тегло на машината | 8000 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CNC cybelec grafico 1200 CNC cybelec grafico | |
| CE Декларация | |













































