- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса BRONX
- ›
- Хидравлични спирачки преса BRONX 100 0T X 7300
Хидравлична преса спирачка BRONX 100 0T X 7300
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | A1512954 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 1000 t |
| Максимална дължина на огъване | 7300 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 850 mm |
| Дълбочина гърло | 420 mm |
| Височина Machine | 7042 mm |
| Дължина Machine | 7320 mm |
| Широчина машина | 3050 mm |
| Тегло на машината | 150 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































