- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса CINCINNATI
- ›
- Хидравлични спирачки преса CINCINNATI 135FM II
Хидравлична преса спирачка CINCINNATI 135FM II
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Гаранция за 1 месец |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 5005 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 122.5 t |
| Максимална дължина на огъване | 3048 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 203.2 mm |
| Широчина на долната маса | 3048 mm |
| Разстояние между кадрите | 2590.8 mm |
| Максимална скорост подход | 7366 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 6858 mm/s |
| Максимално разстояние на backgauge | 609.6 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Cincinnati Form Master II | |
| Контрол Foot | |









































