- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса CINCINNATI
- ›
- Хидравлични спирачки преса CINCINNATI 300 H
Хидравлична преса спирачка CINCINNATI 300 H
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1972 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 272.2 t |
| Максимална дължина на огъване | 3556 mm |
| Разстояние между кадрите | 3194.1 mm |
| Максимална скорост подход | 32.6 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 15.7 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 33.9 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |













































