- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса CINCINNATI
- ›
- Хидравлични спирачки преса CINCINNATI 600H
Хидравлична преса спирачка CINCINNATI 600H
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1988 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 600 t |
| Максимална дължина на огъване | 3556 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 304.8 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 457.2 mm |
| Разстояние между кадрите | 3175 mm |
| Дълбочина гърло | 355.6 mm |
| Максимална скорост подход | 52.9 mm/s |
| Максимална скорост на огъване | 9.3 mm/s |
| Максимална скорост на връщане | 19.1 mm/s |
| Височина Machine | 3581.4 mm |
| Дължина Machine | 2184.4 mm |
| Тегло на машината | 38.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































