- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса LINARES
- ›
- Хидравлични спирачки преса LINARES PSO 20-40
Хидравлична преса спирачка LINARES PSO 20-40
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Франция |
| област | Aube |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 40 t |
| Максимална дължина на огъване | 2500 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 120 mm |
| Широчина на долната маса | 90 mm |
| Дълбочина гърло | 200 mm |
| Височина Machine | 2350 mm |
| Дължина Machine | 2500 mm |
| Широчина машина | 1120 mm |
| Тегло на машината | 3.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































