- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- Хидравлични спирачки преса
- ›
- Хидравлични спирачки преса NIAGARA
- ›
- Хидравлични спирачки преса NIAGARA HD-230-12-14
Хидравлична преса спирачка NIAGARA HD-230-12-14
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | California |
| Година на производство | 1980 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 208.7 t |
| Максимална дължина на огъване | 3556 mm |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 304.8 mm |
| Максимално разстояние от масата, за да плъзгача | 431.8 mm |
| Разстояние между кадрите | 3200.4 mm |
| Дълбочина гърло | 203.2 mm |
| Височина Machine | 3022.6 mm |
| Дължина Machine | 4470.4 mm |
| Широчина машина | 1422.4 mm |
| Тегло на машината | 15.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































