- UniMachines
- ›
- Фрези
- ›
- Хоризонтални фрезови машини
- ›
- Хоризонтални фрезови машини KEARNEY TRECKER
- ›
- Хоризонтални фрезови машини KEARNEY TRECKER 410s15
Хоризонтална фреза KEARNEY TRECKER 410s15
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Мексико |
| област | Puebla |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1930.4 mm |
| Ширина на работната маса | 381 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1066.8 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 355.6 mm |
| Обща консумация на мощност | 7.5 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































