- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VANSDORF
- ›
- Хоризонтални пробивни машини TOS VANSDORF WHN 13 CNC
Хоризонтално сондиране машина TOS VANSDORF WHN 13 CNC
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | Пробивни машини TOS VANSDORF › |
| Производител | TOS VANSDORF › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 1995 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 9612 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1800 mm |
| Ширина на работната маса | 1600 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2000 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 8000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 8000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 8000 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |










































