- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK MTV 414
CNC вертикална машинни център MAZAK MTV 414
| Нетна цена | 17853 BGN |
| Местен данък (ДДС) | 23 % |
| Име на фирма |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| адрес | Wita Stwosza 18/13 |
| Град | Jelenia Góra |
| Пощенски код | 58-560 |
| област | Dolnośląskie |
| Страна | Полша |
| Телефон | +48 603510566 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MAZAK › |
| Производител | MAZAK › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 900 mm |
| Ширина на работната маса | 410 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 500 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 24 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 50 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 7000 1/min |
| Минимално разстояние на шпиндела от масата | 150 mm |
| Максимално разстояние на шпиндела от масата | 610 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 410 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 460 mm |
| Обща консумация на мощност | 23.4 kW |
| Височина Machine | 2433 mm |
| Тегло на машината | 5.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZATROL M32B | |

















































