- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини CARLTON
- ›
- Хоризонтални пробивни машини CARLTON 3 HORIZONTAL
Хоризонтално сондиране машина CARLTON 3 HORIZONTAL
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1981 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 76.2 mm |
| Дължина на работната маса | 2946.4 mm |
| Ширина на работната маса | 2946.4 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 11.2 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 20 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1800 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 355.6 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2438.4 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 609.6 mm |
| Височина Machine | 5130.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FAGOR 8055 M TOUCH SCREEN | |
| Цифрови дисплеи | |
| Контрол на CNC | |
| Liquid система за охлаждане | |














































