- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Fermat
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Fermat TK 6511 B
Хоризонтално сондиране машина Fermat TK 6511 B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 241971 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 110 mm |
| Дължина на работната маса | 1250 mm |
| Ширина на работната маса | 1400 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 5000 kg |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1500 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1200 mm |
| Височина Machine | 4078 mm |
| Дължина Machine | 5663 mm |
| Широчина машина | 4775 mm |
| Тегло на машината | 22 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 530 | |


















































