- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Fermat
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Fermat WFT 13 CNC
Хоризонтално сондиране машина Fermat WFT 13 CNC
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | Пробивни машини Fermat › |
| Производител | Fermat › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2015 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 9430 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1800 mm |
| Ширина на работната маса | 1600 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 12000 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2000 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1500 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 20000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 20000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 20000 mm/s |
| Обща консумация на мощност | 61 kW |
| Височина Machine | 3800 mm |
| Дължина Machine | 8800 mm |
| Широчина машина | 5900 mm |
| Тегло на машината | 42 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Контрол на CNC | |













































