- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Fermat
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Fermat WRF 160
Хоризонтално сондиране машина Fermat WRF 160
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Инвентарен номер | 251326 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 160 mm |
| Дължина на работната маса | 3500 mm |
| Ширина на работната маса | 3000 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 50000 kg |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 10 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 16000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 6000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 530 | |


















































