- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини GIDDINGS LEWIS
- ›
- Хоризонтални пробивни машини GIDDINGS LEWIS 65-HG-T
Хоризонтално сондиране машина GIDDINGS LEWIS 65-HG-T
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Thurgau |
| Година на производство | 1962 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1220 mm |
| Ширина на работната маса | 2120 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 14000 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1835 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1520 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1750 mm |
| Обща консумация на мощност | 33 kW |
| Височина Machine | 4200 mm |
| Дължина Machine | 7500 mm |
| Широчина машина | 5600 mm |
| Тегло на машината | 35 t |
Оборудване | |
|---|---|
| GIDDINGS LEWIS 880 | |
| Контрол на CNC | |
| Осветление | |










































