- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини GIDDINGS LEWIS
- ›
- Хоризонтални пробивни машини GIDDINGS LEWIS PC-50
Хоризонтално сондиране машина GIDDINGS LEWIS PC-50
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 127 mm |
| Дължина на работната маса | 1524 mm |
| Ширина на работната маса | 3098.8 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 18.7 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 25 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1120 1/min |
| Максимална пътуване седло | 914.4 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 3048 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1828.8 mm |
| Тегло на машината | 26.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| GIDDING LEWIS 800 | |
| Контрол на CNC | |
| Ротари маса | |
| Техническа документация | |










































