- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини HYUNDAI KIA
- ›
- Хоризонтални пробивни машини HYUNDAI KIA KBN-135
Хоризонтално сондиране машина HYUNDAI KIA KBN-135
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 60702 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 134.6 mm |
| Дължина на работната маса | 1999 mm |
| Ширина на работната маса | 1800.9 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 9999.9 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 22.4 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 67 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2999.7 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1999 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1600.2 mm |
| Височина Machine | 4798.1 mm |
| Дължина Machine | 6339.8 mm |
| Широчина машина | 6898.6 mm |
| Тегло на машината | 37.2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 16i-MB | |
| Контрол на CNC | |
| Ротари маса | |
| Liquid система за охлаждане | |

















































