- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини MITSUBISHI
- ›
- Хоризонтални пробивни машини MITSUBISHI MAF-RS 150 B
Хоризонтално сондиране машина MITSUBISHI MAF-RS 150 B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Georgia |
| Година на производство | 1994 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 10067 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 149.9 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 37.3 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 5 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 1200 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 15001.2 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 4000.5 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 701 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 166.8 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 166.8 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 83.4 mm/s |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 15 M | |
| Контрол на CNC | |
| Ротари маса | |





















































