- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини MITSUBISHI
- ›
- Хоризонтални пробивни машини MITSUBISHI MAF-RS 180 C
Хоризонтално сондиране машина MITSUBISHI MAF-RS 180 C
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Georgia |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 10014 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 177.8 mm |
| Дължина на работната маса | 3500.1 mm |
| Ширина на работната маса | 2997.2 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 27215.5 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 44.8 kW |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 2000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 16002 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 4000.5 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1094.7 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 250 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 250 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 166.7 mm/s |
| Тегло на машината | 31.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 18i-MB | |
| Контрол на CNC | |
| Ротари маса | |
| Liquid система за охлаждане | |















































