- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Piani in Ghisa
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Piani in Ghisa 2.000 x 6.000 mm
Хоризонтално сондиране машина Piani in Ghisa 2.000 x 6.000 mm
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 6000 mm |
| Ширина на работната маса | 2000 mm |
| Височина Machine | 400 mm |
| Дължина Machine | 6000 mm |
| Широчина машина | 2000 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































