- UniMachines
- ›
- Пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Poręba
- ›
- Хоризонтални пробивни машини Poręba WFA 200B
Хоризонтално сондиране машина Poręba WFA 200B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Отвор на шпиндела | 200 mm |
| Дължина на работната маса | 8130 mm |
| Ширина на работната маса | 4980 mm |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела | 2.8 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела | 500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 5700 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2800 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 1975 mm |
| Височина Machine | 8110 mm |
| Дължина Machine | 9765 mm |
| Широчина машина | 4900 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840C | |
| Контрол на CNC | |



















































